Test GhostPath VPN vs Trust.zone: V čem je která lepší?

Která ze dvou VPN je lepší: Ghostpath VPN, nebo bude lepší Trust.Zone? Poměřili jsme obě služby tváří v tvář, přičemž konečné skóre je 6/10 : 6,8/10.

Naměřená rychlost GhostPath VPN : Trust.Zone VPN, kdo vyhrál?

Rychlost stahování (download) a nahrávání (upload) dat je asi nejdůležitější parametr, platí to i o Ghost Path VPN a Trust Zone.

Průměr měření downloadu u první z testovaných dosáhl hodnoty 23 Mb/s, u druhé 22 Mb/s. Ghost Path VPN se projevila o 1 Mb/s rychlejší nežli Trust Zone VPN.

Zjišťovali jsme také upload, u Ghostpath VPN činil 2 Mb/s. Trust.Zone VPN jsme v průměru naměřili 21 Mb/s, kvůli tomu je o 19 Mb/s rychlejší.

U první VPN jsme naměřili průměrnou rychlost odezvy 194 ms. U Trust.Zone jsme naměřili v průměru 44 ms. Čím je hodnota odezvy nižší, tím lépe, tudíž GhostPath VPN byla o 150 ms horší.

Průběžné skóre recenze GhostPath VPN vs. Trust.Zone zatím je 3 /10 : 3/10.

Dokáže Ghost Path VPN odblokovat Netflix?

Rychlost downloadu je pro odblokování zahraničního Netflixu klíčová, Ghost Path VPN tuto dovednost má. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, Trust.zone zahraniční Netflix odemknout nezvládne.

S aktivovanou VPN lze odblokovat i skrytá videa na YouTube, Trust.Zone takovou dovednost neobsahuje. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube nenabízí.

Kvalitní VPN mají zahrnutu ochranu před únikem DNS, zvládají multi-hop připojení a Tor. Pro příklad Ghost Path VPN poskytuje ochranu DNS a Trust.zone VPN například nenabízí whitelisting.

Ve srovnání funkcí je skóre 5 /10 ku 5/10.

Jak se daří GhostPath VPN v nabídce počtu serverů a zemí?

Nižší nabídka serverů se může projevit v nižší rychlosti VPN, Ghost Path VPN má v nabídce 130 serverů. V nabídce Trust.zone VPN jsme napočítali celkem 199 serverů. První z VPN jich tak nabízí o 69 méně .

Obdobným parametrem je počet zemí, který u Trust Zone VPN během psaní článku byl 39. Druhá VPN nabízí 52, o 13 víc. Zde tak vítězí .

Prověřte si také počet současně připojitelných zařízení, kterých Ghostpath VPN umí 5. Trust.zone v jeden moment připojí 4 zařízení. Parametry dalších služeb najdete v článku nejlepší VPN.

Které platformy zvládá GhostPath VPN a které zvládá Trust.zone VPN?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, Ghostpath VPN zvládá Android OS a pokrývá systém přístrojů iPhone, porovnávaná Trust Zone iOS pokrývá, přístroje s Androidem standardně dokáže zabezpečit.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, GhostPath VPN sídlí v USA. Provozovatel druhé VPN má kořeny na Seychelách.

Služba Ghostpath VPN není k dispozici v českém překladu, Trust.zone česky taky neumí.

Ve známkování podporovaných platforem dosáhla Ghostpath VPN skóre 9/10 a Trust.Zone má 8/10.

Předplatné Ghost Path VPN vs. Trust Zone

Trust.zone si lze předplatit již za 44 Kč měsíčně, objednat druhou z VPN si můžete za 72 Kč měsíčně. Hodnocení VPN za poměr ceny a funkcí je 5/10 pro první a 8 /10 pro druhou VPN ze srovnání.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram