Školka Praha 10 nás se synem zcela nadchla

Školka Praha 10 nás se synem opravdu velmi nadchla a oslovila. Po poměrně dlouhém hledání té nejvhodnější školky jsem naštěstí objevila právě zmíněnou školku ProFamily, která je naprosto ve všech důležitých ohledech zcela dokonalá, a to nejen pro syna, ale také pro mě s manželem. Provozní doba školky je totiž natolik dlouhá, že i pracovně vytížení rodiče si zde přijdou na své. Nabízí totiž nejen velmi kvalifikovaný pedagogický personál, který je dnes opravdu obrovskou vzácností, ale také krásné rodinné prostředí, ve kterém se děti cítí opravdu jako doma a také nespočet aktivit, které se ve školce konají. Často si říkám, že děti nemají ani čas vydechnout, jak se zde stále něco odehrává a děje. Syn je po prvním půlroce ve školce naprosto nadšený. Fáze takzvaného „netěšení se“ do školky, nám naštěstí naprosto minula. 

MŠ Praha 10 má dětem opravdu, co nabídnout

MŠ Praha 10 toho nabízí opravdu poměrně hodně. Kromě vlastního vzdělávacího programu a také neuvěřitelně přívětivé provozní doby školky, kterou jsem již zmiňovala toto zařízení nabízí také neuvěřitelně nádhernou vzrostlou zahradu, kam se děti pravidelně každý den po obědě nesmírně těší. V létě se s dětmi létá k malebnému moři a v zimě se zase pravidelně jezdí na hory. Až pětkrát ročně je také školka mimo Prahu, což je důležité nejen z toho hlediska, jaké ovzduší v Praze máme. Další věcí, které si velmi vážím, je také absolutně profesionální přístup nejen k dětem samotným, ale také k rodičům. Každá připomínka, přání, připomínka či prosba je bezpodmínečně vyslyšena. 

Soukromá školka Praha 10 osloví každého

Soukromá školka Praha 10 musí rozhodně oslovit každého rodiče. Já osobně si ani neumím a ani nechci představit, že by syn navštěvoval nějakou jinou, popřípadě státní školku. Jsem vděčná za velmi proaktivní a citlivý přístup k dětem, za neuvěřitelně příjemnou atmosféru, která ve školce rozhodně panuje, za aktivity i porozumění k dětem, které ve školce s dětmi absolvují učitelky v podstatě každý všední den.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram